The Horseshoe Cottage

Belangrijkste voorzieningen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De gesitueerde in Alkham The Horseshoe Cottage Alkham is op korte rijafstand van 10 minuten van de Russell Gardens gelegen en heeft een ruime tuin met een zonneterras voor een leuker verblijf.

    Deze 2-badkamer villa biedt een welgelegen locatie binnen 7 km afstand van de Western Heights of Dover, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Kearsney Abbey en Russell Gardens op 3 km verderop liggen. Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar River binnen 15-minuten rijafstand van dit vakantiehuis.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 2-slaapkamer The Horseshoe Cottage behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger, badjassen en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    De keuken van deze woning is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven, en is voorzien van een eethoek buiten. Ontspan bij een bubbelbad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij The Horseshoe Cottage Alkham

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 2-slaapkamer The Horseshoe Cottage behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger, badjassen en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Horseshoe Cottage Alkham Strand foto The Horseshoe Cottage Alkham Interieur foto The Horseshoe Cottage Alkham Strand foto The Horseshoe Cottage Alkham Bedden foto The Horseshoe Cottage Alkham Kamer foto The Horseshoe Cottage Alkham Keuken foto The Horseshoe Cottage Alkham Faciliteiten foto The Horseshoe Cottage Alkham Kamer foto The Horseshoe Cottage Alkham Voorzieningen foto The Horseshoe Cottage Alkham Skyline foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 2 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij The Horseshoe Cottage Alkham

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van The Horseshoe Cottage Alkham

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft The Horseshoe Cottage een keuken?
      Ja, in The Horseshoe Cottage is een complete keuken beschikbaar.
    • Is The Horseshoe Cottage huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar The Horseshoe Cottage.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere de Western Heights of Dover (7 km), de Russell Gardens 3) en het Lydden Hill Race Circuit 4) verkennen.
    • Biedt deze villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in deze villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Horseshoe Cottage Alkham